♛פתח תקווה

058-5455500 - WhatsApp

פתח תקווה היא עיר נפלאה ויחסית גדולה במרכז הארץ . זוהי עיר יפהפייה אשר נמצאת בהתפתחות בשנים האחרונות. וכמו כן מתפתחת גם בעולם האירועים.

בבואכם לחגוג אירוע בפתח תקווה לרשותכם מגוון רחב של אופציות. תוכלו לחגוג באווירה העירונית של פתח תקווה הכוללת אולמות קטנים וגדולים ובעיקר מסעדות רבות בהן אפשר לקיים את אירוע הברית/ה שלכם. אולם במידה ותרצו משהו ירוק ויותר , ומזוהה עם הטבע תוכלו לבחור לצאת מהעיר ולחגוג במקומות אחרים כדוגמת השרון. (הוד השרון ורמת השרון) .

סה"כ זוהי עיר נוחה מבחינת תחבורה , וחניות ומטופלת היטב מבחינת גישה נוחה לכול אירוע , מסעדה וכדומה.

הצלמים שלנו מנוסים מאוד באירועים באזור פתח תקווה והסביבה ויוכלו להציע לכם מגוון עשיר של הצעות , ובעיקר ליווי אישי ומקצועי בכול הקשור לאירוע שלכם.

♛גלריה♛

♛צלם לברית בפתח תקווה – לבחור בטוב ביותר♛

מזל טוב! נולד לכם בן! אחרי ההתרגשויות הראשונות של הלידה, ההודעות לכל המשפחה וההתאוששות הראשונית מן החוויה, הגיע הזמן לתכנן את הברית. מקום לברית, אוכל, מוזמנים, יש הרבה מה להכין. אבל הכי חשוב הוא, כמובן, להזמין צלם לברית בפתח תקווה. בלי צלם, לא תהיה לכם מזכרת! אז הנה כמה טיפים, איך לבחור צלם לברית בפתח תקווה.

מחיר

זה אולי בנאלי, אבל לידה, במיוחד אם זו לידה ראשונה, מזמנת לכם הרבה הוצאות. בכלל, ברית היא אירוע שעולה לא מעט, כך שאם יש לכם אפשרות לחסוך בעלויות – מומלץ בהחלט לעשות זאת. מצד שני, אל תזמינו את הצלם הזול ביותר בשוק, מפני שסביר בהחלט להניח שהתוצר שתקבלו יהיה בהתאם... ישנם מספיק צלמים בשוק שמציעים צילום איכותי ויפה, במחיר סביר. כשאתם מזמינים צלם לברית בפתח תקווה, סכמו איתו מראש על אורך האירוע, על כמות התמונות שאתם רוצים ועל המחיר הקבוע ומחיר לתוספות מיוחדות. שקלו את הרווח מול המחיר – ובחרו בצלם שמתאים לכם ביותר.

איכות הצילום

אתם רוצים מזכרת טובה מהברית, נכון? אז חשוב שתבחרו צלם לברית בפתח תקווה שיודע להפיק תמונות איכותיות ויפות. כדאי מאד לעבור על תמונות של אירועים קודמים של הצלם באופן כללי, ותמונות ברית בפרט- כי בברית צריך לצלם תינוק קטנטן, דבר שלא כל צלם יודע לעשות כמו שצריך. חפשו את הצלם שמציג בפניכם תמונות בסגנון שאתם אוהבים. אם יש לכם אפשרות לראות תמונות שהצלם נתן ללקוחות אחרים בפועל, זו יכולה להיות עבורכם הדרך הטובה ביותר להחליט על איכות הצלם והצילומים.

המלצות

יש עוד הרבה פרמטרים שמגדירים צלם טוב, ובמיוחד צלם לברית בפתח תקווה. לא את כל הנקודות קל לבדוק בעיניים אובייקטיביות, ויש דברים שאפשר לגלות רק במהלך האירוע. לכן מומלץ מאד לבחור צלם לברית בפתח תקווה אחרי שמקבלים עליו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בצלם מקצועי ואיכותי, שייתן לכם שירות טוב במהלך האירוע וגם אחריו.