♛?שוב אותם הבלונים.. זה באמת הכרחי♛

בואו נודה, הבן הטרי שלכם זה האדם האחרון באולם שיש לו עניין בכל ההמולה הזו.

ובכל זאת אנחנו משקיעים בה, כמה שאנחנו יכולי כשבוע אחרי לידה, ורוצים שהיא תהיה הכי יפה שאפשר.

אחת התוספות היותר מרגשות וצבעוניות זה כמובן בלונים.

ביחס של מחיר מול תועלת מדובר בהשקעה שווה לכל דבר. השקעה שווה אם עושים אותה נכון ובטוב טעם. לא בכל מחיר.

העיצוב של השולחנות, האוכל והלבוש שלכם הוא חשוב אבל גם לא כל כך גמיש. בעיצוב בבלונים לעומת זאת אין גבול. מעבר למראה היפה שזה מוסיף לאולם בו אתם חוגגים וכמובן לתגובות של האורחים, יש עוד כמה פקטורים שבהם זה משפיע.

אז ראשית, מצב הרוח והאווירה באולם. מאז ומתמיד בלונים עשו שמח. בכל אירוע ובכל זמן, ולפעמים גם אם אין באמת סיבה למסיבה. בלונים זה כיף.

דבר נוסף הוא כמובן התמונות. הזמנתם צלם, התלבשתם יפה לכבוד המאורע, כך גם האורחים שלכם. יש סנדק מכובד, יש ברכות ואפילו טקס מסורתי בן אלפי שנים. בלונים נותן לכל זה תוספת מודרנית וצבעונית ונותנת לצלמים שלכם אין סוף רקעים והזדמנויות לתמונות בלתי נשכחות.

בנוסף, בריתות זה בדרך כלל אירועים עם ילדים ואם בלונים משמחים אותנו, המבוגרים, אז את הילדים פי כמה וכמה.

לצלמים מדובר פשוט בגן עדן. תשאלו כל צלם של אירועים קטני ואפילו גדולים, מה ההבדל בתחושה שלו בין אירוע מעוצב לאירוע לא מעוצב ותראו לבד. צלם מקצועי מבין מיד את מגוון הרקעים שיש באולם כשהוא מעוצב. ובתור אלמנט עיצובי בלונים הם הדרך המהירה והלא כל כך יקרה, יחסית כמובן לעיצובים אחרים.

בלונים בצורת מוצץ, בקבוק, עגולים, צבעוניים, כסופים, אותיות המרכיבות שם או מזל טוב, בלונים עם כיתוב או תאריך ועוד מגוון שלם של אפשרויות מחכות לכם כשתתחילו לברר על עיצוב בבלונים.

מעצב בלונים בעל נסיון כמובן ישאל אתכם כמה שאלות כדי להכיר אתכם ויציע לכם דברים שאולי לא חשבתם.

אחרי שיסיים לקשט את האולם, וידאג שיראה הכי טוב שאפשר, כי הרי גם הוא דואג לפרסום שלו. וכשישאלו מי סידר הוא ירצה שהשם שלו יעלה בקונוטציה הכי חיובית שאפשר.

הוא יכול להציע לכם עמדה קטנה לניפוח בלונים אישיים. בכל מיני צורות וצבעים.

אנחנו מכירים את הבלונים בצורת כלב או כתר, אבל זה מגיע לרמות שאנחנו לא מדמיינים אפילו.

קוראים להם בלונאים, באמת יש מקצוע כזה, הטובים והמשקיעים שבינהם יוצאים להשתלמויות ברחבי העולם ונשארים מעודכנים כל הזמן. לומדים, מתפתחים ומביאים דברים חדשים לישראל.

כשתקבעו עם בלונאי כזה, שאלו אותו מאיפה הוא לומד צורות חדשת ותופתעו בעצמכם. בטח יש דמויות שהוא עוקב אחריהם, כמו יתר הבולנאים בעולם.

עמדה כזו של בלונים בשלל צורות וצבעים, צובעת עוד יותר את האולם, מלבישה על כולם חיוכים מטופשים אך שמחים, גם על המבוגרים שבנינו. ועל היופי שבתמונות כבר דברנו, לא?

אז האלבום הצבעוני והשמח הזה ילווה אתכם, ויותר מכך, את בנכם למשך כל חייו.

ככה שמי שלא בא לאירוע שלכם מבין שהוא הפסיד כמה שעות שמחות. ככה סתם, באמצע היום.

אז לילדים, וגם למבוגרים, יש מזכרות מהברית שלכם. לא רק בלונים צבעוניים אלא גם תמונות נהדרות. אתם שמחים כי את הברית הזו יזכרו לפחות בתקופה הקרובה כמו בכל פעם שיפתחו את האלבום

ובעצם כולם מרוצים

על המחירים אין טעם להרחיב כי זה תלוי בהרבה מאוד משתנים

מי הבלונאי, או אמן הבלונים, שהזמנתם, מה תרצו, כמה זמן הכנות זה וכמובן האם הוא יצטרך להיות למשך כל האירוע או לא. החדשות הטובות בזה הן שאתם לא חייבים לקחת הכל או כלום

אפשר להגיד אנחנו רוצים רק קשת בכניסה לאולם, או רק אותיות של מזל טוב, רק בלונים לילדים או רק אחד על כל שולחן. כך שבעצם, זו אחת האטרקציות היחידות שאתם יכולים לקבוע (כמעט) כל מחיר שתרצו ולשמוע מה התמורה מול המחיר שתשלמו. ומבין כל זה לבחור מה הדבר היחיד שחשוב לכם. למשל, אם אין הרבה ילדים באירוע, אפשר אולי לוותר על עמדת הבלונים בצורות לכל ילד או מבוגר, ולקחת במקום זה משהו אחר שיתן רקע מיוחד לתמונות. אם השקעתם גם בצלם מגנטים, אז האורחים בכל מקרה יצאו עם מזכרת בצורת תמונה על מגנט, תוכלו להשקיע באלמנטים עיצובים אחרים. מה שכבר אמרנו שהולך להשפיע על מצב הרוח באירוע שלכם וכמובן על הזכרון שישאר לכולם ממנו

בקיצור, בלונים היא אטרקציה לברית ששווה כל שקל. כמובן אין טעם לקפוץ מעל הפופיק. כמו בכל דבר, החליטו תקציב וצאו לסקר קטן שיראה לכם מה השוק מציע תמורת התקציב המוסכם

שיהיה הרבה שמח, הרבה צבעים וחיוכים

והרבה הרבה מזל טוב