כולם שואלים עליו - אלבום דיגיטלי♛

האלבום הדיגיטלי כשמו כן הוא, זהו אלבום שניתן לצפות בו גם באופן דיגיטלי בלבד וכמו להדפיסו

באיכות חומרים גבוהה מאד ובמגוון רב של עיצובים גראפיים מרשימים.

האלבום הדיגיטלי החדשני מחליף למעשה את סגנון האלבומים הישנים המודפסים באותו הסגנון ומפותחים גם הם מסרט פילם

אלא שמדובר באלבומים מסורבלים ועבים התופסים מקום רב בארונות ולעיתים מעלים אבק.

האלבום הדיגיטלי מעוצב על גבי דפי מחשב וכמובן ניתן להדפיסו אך בדרך שונה לחלוטין מן האלבומים שהיו קיימים בעבר.

האלבום הדיגיטלי מאפשר עריכה גרפית מרשימה בכל סגנון, ניתן להדפיס אותה במגוון רחב של גדלים, איכויות דפים או חומרים, ניתן גם לשלב כתוביות ועיצובים גראפיים בכל נושא וניתן להגיש את העיצוב בכל רגע לאישורו של הלקוח לפני ההדפסה, כך שלמעשה הלקוח שותף מלא בבחירת עיצוב האלבום, בחירת התמונות הכתוביות וכל מה שעולה על הדמיון.

האלבום הדיגיטלי יכול גם להישאר במחשב ולהיות מוצג כמצגת ברשתות החברתיות או כמצגת במחשב הכל לבחירת הלקוח ועל פי טעמו.

למעשה את האלבום הדיגיטלי יכול לעצב כיום כל גולש בהליך פשוט מאד וידידותי ובאמצעות תכנה שניתן להוריד אותה למחשב.

בעידן הדיגיטלי המתקדם בצעדי ענק גם האלבום הדיגיטלי החליף במהירות את האלבום המסורתי של המאה הקודמת, אז פותחו התמונות באמצעות פילם צילום בלבד ולא היו כלל מצלמות דיגיטליות וכיום ניתן להעלות בקלות את כל התמונות מהמצלמה הדיגיטאלית או מהנייד למחשב ולערוך אותן לאלבום מעוצב ואיכותי בסגנון האישי שנבחר. ניתן לבחור את התמונות האיכותיות ביותר ממגוון רב של צילומים ולשלב אותם באפשרויות עיצוב מיוחדות, מרשימות ומקוריות .

גם איכות האלבום הדיגיטלי שונה מאד מאלבומי העבר, התמונות מודפסות על דפי כרום איכותיים יותר העמידים לפגעי הזמן ונשארים באיכותם המקורית לאורך זמן.

את התמונות ניתן לעצב באלבומים קטנים או גדולים מאד, לבחור גם את סוג הכריכה, לשלב תמונת ענק בכריכה עצמה או אולי תמונה קטנה יותר וכותרת גדולה, ניתן גם לעצב אלבומים בדפים דקים או בדפים קשיחים מאד.

למעשה מגוון אפשרויות ההדפסה וכמו כן גם העיצוב הגראפי באמצעות תוכנות לעיצובים של אלבומים דיגיטליים הוא עשיר מאד ומלא בדמיון. האפשרויות אין סופיות ומגוונות ביותר וגם המחירים סבירים ועלותם מתאימה לכל תקציב ולכל כיס. בין אם תבחרו להשתמש בשירותיו של גרפיקאי מקצועי בבית ההדפסה שיעצב עבורכם את האלבום, ובין אם תבחרו לעשות זאת לבד .

יש לציין כי מדובר בהליך קל מאד ליישום, ואפילו מהנה .

המזכרת שתישאר בידכם תהיה מרגשת במיוחד כיוון שלא רק תזכו לצפות בזיכרונות היפים, אלא גם תיהנו ממוצר אישי שעיצבתם בעצמכם.

באמצעות הורדת תכנת העיצוב של אלבומים דיגיטליים למחשב אתם מעלים בו את התמונות הנבחרות ומתחילים לעצב את האלבום כראות עינכם , ישנם אופציות נרחבות מאוד העומדות בפניכם:

הוספת רקעים, צבעים, כותרות, גדלים שונים, תמונות פוטושופ מצחיקות ולמעשה ניתן לעצב ולהדפיס כל דבר כמעט כיום באמצעות הצילום הדיגיטלי.

בנוסף ניתן גם לפתח את התמונות ולהדפיס אותן כתמונות ענק שיהיו תלויות בחדר או בסלון הבית, מעוצבות על גבי בד קנבס, בצורת תמונת שמן או בצורת קולאז' של סדרת תמונות .

לאחר מכן שולחים את האלבום הדיגיטלי המעוצב לבית הדפוס ומקבלים אלבום מהודר ומרשים עד הבית תוך כמה ימי עבודה, ישנה אפשרות לשליח עד הבית , לאיסוף בסניף הדואר הקרוב או לאיסוף עצמי בבית הדפוס.

לסיכום : טרנד עיצוב האלבומים הדיגיטליים תפס תאוצה ומאפשר כיום גם עיצוב והדפסה של ספרים אישיים, ספרי שירה, אלבומי מתנה ומזכרת וכמו כן הכנה של מגוון גדול של מתנות אישיות מקוריות ומרגשות במיוחד.

אם מדובר בלידת התינוק שלכם שתרצו להכין עבורו אלבום דיגיטלי מרגש, אם זו מתנה מקורית בה תרצו להפתיע את סבא וסבתא או אם זה הטיול שלכם בחו"ל שתרצו לערוך עבורו אלבום משעשע ומרגש.

בכל מקרה האלבום הדיגיטלי נשמר כעותק גם במחשב שלכם וגם בתוכנת העריכה כך שתוכלו לשוב ולצפות בו גם מהמחשב או לערוך אותו מחדש בכול עת שתרצו