למה אנחנו?

לא כל צלם לבריתה יודע לקלוט את הרגע הנכון. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה! שירותי צילום למסיבת בריתה לתינוקות, המספקים גם רמה איכותית וגם מחיר שהוא הרבה יותר מהוגן (המחירים אפילו זולים ממה שדמיינת), מוענקים למגוון רחב של לקוחות על ידי חברת Photo-s, הבית שלך בתחום הצילום. 

מזל טוב! נולדה לכם בת

צילום בריתה
בטקס הבריתה שלכם גם אתם תוכלו לזכות בשירותי צילום בריתה מהטובים שידעתם. צילומי בריתה איכותיים חשובים כעת ויהיו חשובים עוד יותר בעתיד, כאשר תדברו בזכות טקס הבריתה המשובח של בתכם עם מכרים, קרובים וחברים. לכן, כאשר אתם משקיעים זמן בתכנון האירוע, ולוח הזמנים שבתוכו, חשבו על הצילום, ודאגו שיהיה האיכותי ביותר שתוכלו לחשוב עליו. איך עושים את זה נכון? מיד תגלו!
דרישות הכרחיות מכל צלם לבריתה
דרישות המינימום בשוק מחייבות צלם לבריתה להשתמש בציוד צילום בשטח, וגם לשלוט היטב באמצעי העריכה. אולם, מה היה בשנים קודמות, בהן הטכנולוגיה לא הייתה כה מתקדמת? הצלם נבחן במסמרות הרבה יותר מאשר היום, ורק עובדים מיומנים באמת נבחרו לשמש את הקהל באירוע.
צלם לבריתה כיום חייב להימדד באותן אמות מידה. זה מה שרוב הקהל כבר מזמן שכח. שום אמצעי דיגיטציה לא יעזור אם הצלם לא באמת מלומד, ולא התנסה בצילום "אולד סקול" שיכול להילמד כיום ויכול היה להילמד גם לפני 30 שנים בהיעדר אמצעי העריכה שיש היום. איך נדע שלפנינו צלם מקצועי, אם כן?
הסתמכות על נסיון העבר של הצלם
בתחום כמו צילום בריתה, בדומה לתחומים אמנותיים נוספים, קהל רב אינו טועה. אם נאמר לכם שצלם מסויים הוא צלם איכותי ועבודתו אינה ניתנת לערעור, כנראה שאתם צפויים לצעוד בכיוון הנכון אם תבחרו בשירותיו. בחירה בצלם כזה תבטיח לכם שירותי צילום בריתה בלתי נשכחים עוד בטרם צפיתם בעבודות הצלם. כמובן שחשוב מאד לצפות בהן בטרם הבחירה, על מנת להיות שלמים על עצמכם בבחירת צלם לבריתה באופן סופי.
צפייה בעבודות
גם אם טרם שוחחתם עם הממליצים, צפייה בעבודות של צלם לבריתה, ובפרט – עבודות צילום בריתה מחודשים ושנים קודמות, תאפשר לכם להבין מיד מיהו צלם טוב באמת ומיהו צלם שמסתמך בעיקר על עריכות.
כבכל סוג אחר של צילום אירועים, צילום בריתה לא מקצועי שהופעלו עליו עריכות מתגלה מיד, והעריכות שנראות עליו שקופות ולא מחמיאות בלשון המעטה. לעומת זאת, סטודיו מקצועי המעסיק צלמים איכותיים שאוהבים את המקצוע שלהם יוצר רמה הניתנת לזיהוי מיידי גם אם אינכם מומחים לתחום הצילום.
המשך ההתנהלות עם שירותי הצילום לאחר בחירתם
בהמשך ההתנהלות עם חברת צילום בריתה, יהיה עליכם לסכם עם הצלם מהם סגנונות הצילום שתהיו מעוניינים בהם באירוע. הדבר מתחיל מסוג התמונות שיופקו ומסתיים בסוגן בעת העריכה: צבעוניות, שחור לבן, SEPIA, ועוד. חשוב לסכם מהו סוג התמונות אשר רצוי לכם בטרם תקבעו תאריך – הן על מנת שיהיה תיאום ציפיות ביניכם לבין חברת צילום בריתה, והן על מנת שאיש המקצוע, צלם לבריתה, יידע למה עליו לדאוג הן בשלב התיעוד והצילום – והן בשלב העריכה על מנת להתארגן לכך מראש ולספק לכם את התמונות והאלבומים מהר יותר. כמובן שאם אינכם יודעים מהו סוג התמונות שתבקשו – ניתן להשאיר את ההחלטה בידיים של הצלם, ולזכות לתמונות מחמיאות בשלל סוגים.
השכרת שירותי צילום בריתה
השכרת שירותיו של צלם לבריתה כך שיהיו גם בעלי מחירים הוגנים ואפילו זולים ממה שחשבת, וגם באיכות חסרת פשרות – היא המטרה שלנו בחברת Photo-s.
החברה, אשר מעסיקה צלמים איכותיים ביותר תספק לכם תמונות לפי דרישה והזמנה, ללא איחורים ועיכובים, ועם אלמנטי עריכה מתקדמים. מחיר זול מובטח על השירות: המשתלם ביותר שתמצאו בשוק. ב- Photo-s לוקחים כל לקוח ברצינות הנדרשת, ומספקים לבעל האירוע את כל שדרוש על מנת ליהנות ממזכרת בלתי נשכחת של הבריתה:
צילום בריתה איכותי שנעשה על ידי אנשי מקצוע מובילים. דמות מקצועית כמו צלם לבריתה שתבצע משימתה באיכות היא אחת מן הדרישות החשובות, כאמור, שתצטרכו לשכור עבור האירוע שלכם. כי אחרי הכל, בניגוד לברית מילה, הרי שבשנים העתידיות זו תהיה המזכרת היחידה מן האירוע!
יש לדעת כי יש כאלו המתחילים כבר משלב צילומי הריון של האישה טרם הלידה.
ולאחר מכן ממשיכים בצילומי ברית או בריתה.

השירות ניתן באזורים: תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, אשדוד, נתניה, הרצליה, רעננה,לוד, רמלה, נס ציונה, רחובות, הוד השרון, יבנה, חולון, בת ים, ראש העין.

ברית מילה/בריתה קצת היסטוריה..

מה מקורה של מצוות ברית מילה/בריתה? מה ההבדלים בין ברית מילה לבריתה? מהן הסיבות שבגללן אנו נוהגים לבצע ברית? ומי עבר את הברית הראשונה?

אחת המצוות המזוהות ביותר עם הדת היהודית היא ברית מילה/בריתה. ישנן סיבות רבות לקיום מצוות ברית מילה והעיקרית ביניהן היא, בראש ובראשונה, הציווי האלוהי. ברית מילה מסמלת את האמונה באלוהים, כשם שנאמר "וְהָיְתָה בְרִיתִי בִּבְשַׂרְכֶם לִבְרִית עוֹלָם" (בראשית י"ז) ומכאן החתך בבשר, לשם הותרת חותם שישמש כאות לקיום הברית. בנוסף, ברית המילה יוצרת הבדלה בין עם ישראל לעמים אחרים בעולם.

השאלה הנשאלת היא האם אלוהים לא ברא אותנו שלמים? מדוע צריך לגרוע מפלא הבריאה? עולה, והתשובה לשאלה היא, שהסיבה שזכרים לא נולדו מהולים היא, כי זו דרכו של האל ללמדנו על שיפור אישי, הן פיזי והן רוחני.

הברית הראשונה

אפשר למצוא את מקור מצוות ברית מילה בספר בראשית, בפרשת לך לך. על פי הסיפור המקראי, אברהם אבינו או בשמו הקודם לברית, אברם, כשהוא בן 99 שנים, זוכה להבטחה מאלוהים לריבוי צאצאים, לאחר שנים בהן הוא ושרה ניסו להביא לעולם ילדים, אך ללא הצלחה. לברית המקראית ישנם שני חלקים. הראשון, הבטחת אלוהים שלאברהם יהיו צאצאים רבים וכי מלכים ומנהיגים יקומו מזרעו, כאשר לדור ההמשך מובטחת הנחלה – ארץ כנען השלמה. חלקה השני של הברית כולל התחייבות מצדו של אברהם לקיים את הברית, והסמל לקיום הברית הוא ברית המילה. למעשה משמעות ברית המילה היא השתייכות לעם היהודי, כאשר דינו של אדם שאינו עבר ברית מילה, הוא שנפשו תיכרת מעמה.

ברית מילה/בריתה במהלך ההיסטוריה

בסיפור המקראי ישנם אזכורים נוספים לקיום הברית, כמו גם לאי קיומה. כל מי שמכיר את ההיסטוריה של עם ישראל מימי המקרא ואילך, יודע, כי בני ישראל לא תמיד זכו להיות חופשיים, ולקיים את המצוות כרצונם, כמו מצוות קיום ברית מילה/בריתה. לאורך ההיסטוריה, וגם בסיפור המקראי, ישנן שתי סיבות עיקריות לאי קיום ברית מילה. האחת היא, היטמעותם של בני ישראל בעמים אחרים ואימוץ אורחות חייהם ולעומת זאת, הסיבה השנייה לאי קיום ברית מילה/בריתה היא איסורים או גזרות שהוטלו על היהודים, כמו למשל איסור על ביצוע ברית מילה, וכעונש - העוברים על האיסור צפויים לקבל גזר דין מוות.

מסביב לעולם

עבור יהודים קיום מצוות ברית המילה/בריתה זו גאווה לאומית ולכן גם יהודים רבים סביב העולם נוהגים לקיים ברית. יחד עם זאת, בניגוד לארץ ישראל בה הברית מתבצעת מטעמים דתיים, ישנם סיבות נוספות עבורן יש לקיים ברית מילה, ביניהן אפשר למצוא נסיבות רפואיות. באפריקה למשל, גברים נוהגים לעבור ניתוח מילה, שהוא ניתוח להסרת העורלה, על מנת שלא להידבק בנגיף האיידס, היות ועל פי הסטטיסטיקה, שיעור ההידבקות של גברים נימולים במחלה, נמוך בכ – 60%. חשוב לציין כי ניתוח מילה הוא הניתוח הנפוץ ביותר שקיים וגם העתיק ביותר, וכי ישנן עדויות לכך שניתוח מילה בוצע כבר לפני 5000 שנים.

ברית מילה/בריתה לנשים

ההבדל העיקרי בין ברית מילה/בריתה הוא שלנשים אין מצוות קיום ברית מילה. הסיבה לכך היא כי ברית מילה היא ציווי שנועד לגברים בלבד, היות ונשים חשובות למהולות באופן טבעי, מה שאומר, שנשים נולדו עם תכונות או מאפיינים שמאפשרים להן לבוא בברית עם אלוהים כבר ברגע לידתן, ועל כן, הן אינן צריכות לחוות כאב או לעבור כל שינוי גופני. יחד עם זאת, נהוג לציין גם את הולדתן של בנות על ידי אירוע מיוחד, שכולל ארוחה וחגיגה גדולה, אולם אין זו מצווה אלא זכות.

ההבדלים בין ברית מילה/בריתה

על אף שישנם הבדלים בין ברית/מילה בריתה, מהותם דומה והיא ציון הוספת ילד או ילדה חדשים למשפחה. קו דמיון משותף נוסף בין בברית/בריתה, הוא כי ברית מילה/בריתה זהו גם הזמן בו מגלים את שמותיהם של הרכים הנולדים. טקס הברית מתבצע ביום השמיני להולדתו של הבן, על פי ההלכה, לעומת זאת, בריתה ניתן לחגוג בכל עת, ואין כל חובה או מצווה לקיימה.

בשנים עברו הייתה העדפה ברורה לבנים ולכן טקס הבריתה, החל לרקום עור וגידים רק בחלוף השנים, ככל שהשתפר מעמד האישה. בתחילה, הטקס היה מיועד לנשים בלבד, כאשר עם השנים קיבל את שמו "זבד הבת" או "סעודת הבת" ובו חוגגים גברים ונשים כאחד. בעידן המודרני ברית מילה/בריתה נחגגים ברוב פאר והדר, אצל אחוז גדול מכלל האנשים, וזו ללא ספק, סיבה גדולה למסיבה.

גם אתם חוגגים ברית מילה/בריתה? צרו קשר עוד היום עם צלם סטילס מקצועי, שיתעד עבורכם את יומכם המיוחד.

 

שירותים

שירותי הצילום והעריכה המומלצים ביותר על ידי מי שהתנסה בהם – ניתנים תמיד על ידי בית עסק אשר מעסיק צלםייעודי לאירועים, צלםסטילס מסחרי וצלם וידאו – המשלימים זה את זה ומספקים כיסוי מלא לכל צורך – ממש כמו עבודת אומנות משובחת..
Photo-s היא בדיוק הכתובת בשבילך למימוש האירוע.Photo-sמעניקה לכם את המיטב בתחום הצילום: צילום מקצועי, צילום איכותי ובלתי נשכח עבור כל אירוע. עריכת וידאו ותמונה מהמעלה הראשונה ויחד כל אלו הם שבפועל ממנפים את חומרי הגלם לתוצר המוגמר שילווה אתכם לאורך שנים. צלמים המעידים בעצמם על מקצועיותם תמצאו בשפע. אך צלמים מקצועיים באמת –שעבודתו מעידה עליו - קשה למצוא.
ב- Photo-s תוכלו לשכור שירותי צילום סטילס, עריכת תמונות ב-Photoshopוכמובן צילום וידאו וליהנות משירות מקצועי ומלא. 

השירות ניתן באזורים הבאים: תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, נתניה, נס ציונה, רעננה, הוד השרון, אור יהודה, לוד, רמלה, הרצליה, חיפה, באר שבע, אשדוד, אשקלון, אריאל, ירושלים.


צלם לברית  צלם לבריתה  צלם אירועים קטנים  צלם סטילס  צלמים באשדוד  צלם אירועים באשדוד  צלם באשקלון  צלמים באשדוד  יוטיוב  צלם בריתות באשקלון  צלם מסיבת בריתה  צלם ברית מילה ראשון לציון  צלמי בריתות בראשון לציון  איך בוחרים צלם בנחלים  צילום ברית ברמלה  פתח תקווה צילום ברית  פורום צילום  צלם אירועים באשדוד  צלמים באשקלון  צילום ברית באשקלון  צילום בריתה באשקלון  פורום צלמים  צלמים באשקלון  צלם לברית באשקלון  פורום לצלמים  צלם לברית  צילום ברית  פורטל בריתות  צלם לברית במרכז  צלם לברית בתל אביב  צלם לבריתה בת''א  צלמים בתל אביב  צלם לברית בלוד  צילום לבריתה בהוד השרון  סרטון צלמים בפתח תקווה  צילום לברית ראשון לציון  צלם ימי הולדת ראשון לציון  צלם אירועים ראשון לציון   מבצע צילום לברית  רשת חברתית   צילום לבריתה פתח תקווה  אנחנו בפייסבוק  פורטל צלמים  צלם לברית  צלם אירועים  ניקון  קנון  סיגמא  סוני  בידור ובמה  אינדקס עסקים צילום אירועים צלם אירועים  צלם לברית ולאירועים קטנים צלם לברית ולאירועים קטנים צילום אירועים

צור קשר

sda.canon@gmail.com

058-54-55500

סטאס מוזיקוב
לייבסיטי - בניית אתרים